حرکت در سطح

 • من را فرانسوی ببوس

  روايتی است از زير گلو تا پشت گردن که آيه هايش به خط نستعليق آمده اند. رنگ پريده از خواب های غمگين. شصت و يک سوره از تورات تنی. بخش شعرها به عنوان "من را فرانسوی ببوس" عاشقانه هايى ست همراه با واکنش های سياسی و اجتماعی. شعرها سايه هايی هستند، افتاده روی قبرها با تابوت های آماده، رو به درخت های خشک شده ، رو به آدم های خشک شده ، رو به آهن های به کار رفته در تن. بغلشان رفت به آغوش، بغلشان کنيد. بغلشان کنيد.

  • این برنامه شعر خوانی هوشنگ چالنگی POEM

   و گزارش این علف بی رنگ به همراه تو این گونه ست اگر این شب ست اگر این نسیم به همراه تو نواده ی خوابالود هم سیاهی ی تنها خود تویی بهین شب تنها که خود می سازی و آبها که در پای تو می خسبند رنگ می گیرد. .

  • گفتگوی رادیویی با رضا قاسمی

   غلطید به پهلوی راست. مدتی همینطور بی‌حرکت ماند؛ خیره به نور ملایمی که از پنجره رو به کوچه می‌آمد. دستش را از زیر لحاف بیرون آورد و چراغ را خاموش کرد. شانه‌هایش زیر لحاف تکان‌تکان می‌خورد

  • عدوی تو نیستم من، انکار توام

   ناما جعفری، شاعر ایرانی، در مجموعه‌ای با عنوان «تجمع در سلول انفرادی» کوشیده است تجربۀ پرورده و بالیده شدن اندیشه و عاطفۀ شاعران ایرانی را در برخورد به فرایافت پیکار مدنی نمایش دهد.

  • من یک ادوارد دست قیچی هستم ای تیم برتون لعنتی

   آدم به دوستی این موجودات عجیب، اما معصوم و صادق بیشتر می‌تواند اعتماد کند تا کسانی که پشت علاقه‌شان یک دنیا خودخواهی، منفعت‌طلبی و ریاکاری نهفته است. من ترجیح می‌دهم در آن قلعه گوتیک با ادوارد دست قیچی زندگی کنم، از رولت‌های گوشت سویینی تاد بخورم

  • چشمان کاملاً باز استنلی کوبریک

   هفت سال بعد، «کوبریک» فیلم تحسین‌برانگیز «غلاف تمام فلزی» را درباره جنگ ویتنام به‌تصویر کشید. آخرین فیلم این نابغه سینما در سال ۱۹۹۹ و با فاصله ۱۲ سال بعد از فیلم قبلی ساخته شد؛ «چشمان کاملا بسته» با بازی «تام کروز» و «نیکول کیدمن» که از جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه شد.

۱۳۹۳ بهمن ۱۹, یکشنبه

آلبوم عکس: بازداشت دانشجوی امریکایی به خاطر “سکس‌چت” ویدئویی در داخل کتابخانه دانشگاه

یک دانشجوی پیشین دانشگاه ایالتی اورگان در غرب امریکا به دلیل ثبت یک ویدئوی برهنه از خود در کتاب‌خانه‌ی دانشگاه توسط پلیس دستگیر و با اتهاماتی روبه‌رو شده است.یک دانشجوی پیشین دانشگاه ایالتی اورگان در غرب امریکا به دلیل ثبت یک ویدئوی برهنه از خود در کتاب‌خانه‌ی دانشگاه توسط پلیس دستگیر و با اتهاماتی روبه‌رو شده است.
“کندرا ساندرلند” ۱۹ ساله که به انجام “عمل زشت” در “مکان عمومی” متهم شده، در صورت اثبات جرم، می‌تواند با محکومیت تا یک سال حبس و ۶ هزار دلار جریمه روبه‌رو شود.
به نوشته‌ی وب‌سایت “نیویورک دیلی نیوز”، خانم ساندرلند این ویدئو را پاییز گذشته و احتمالا برای یک وب‌سایت چت زنده ضبط کرده است. او درحالی‌که از پشت میز کتاب‌خانه نشسته، چند بار پستان‌هایش را آشکار می‌کند و حتی برای لحظاتی دست به خودارضایی می‌زند. در پس‌زمینه‌ی ویدئو نیز چند دانشجو رد می‌شوند. بر روی این ویدئوی ۳۱ دقیقه‌ای، لوگوی یک وب‌سایت سکس‌چت زنده دیده می‌شود.
Kendra Sunderland-1
“کندرا ساندرلند” که تا ترم بهار در دانشگاه اورگان ثبت‌نام کرده بود، دانشجوی سال اول یک برنامه‌ی علمی “خانواده و توسعه انسانی” بود. به گفته‌ی استیو کلارک، سخنگوی دانشگاه، او پیش از انتشار این ویدئو از این دوره کناره رفته بود و این موضوع ارتباطی با ویدئو نداشته است.
آقای کلارک این ویدئو را “مایه‌ تاسف” خواند و در عین حال، ابراز امیدواری کرد که این مورد، اولین و آخرین مورد از دانشجویان دانشگاه اورگان باشد که به خاطر یک کلیپ سکسی آماتور ضبط‌شده در فضای دانشگاه معروف می‌شود.
ساندرلند که بر اساس اعلام پلیس در شهر “کوروالیس” ایالت اورگان زندگی می‌کند، درخواست‌ها برای پاسخ به سوالات را بدون جواب گذاشته است.
از سوی دیگر در اطلاعیه دانشگاه اورگان در این خصوص آمده که هرچند ماموران حفاظت دانشگاه فضای کتاب‌خانه را همواره تحت نظر دارند، اما تحت نظر داشتن تمام دانشجویان در یک ساختمان شش طبقه “غیرممکن” است.
ارسال یک نظر

پادکست سه پنج

Google+ Followers

ضد سانسور

 • تمام کتاب های سلمان رشدی به فارسی

  آیات شیطانی. بچه های نیمه شب. شرم. هارون و دریای قصه ها.سلمان رشدی و حقیقت در ادبیات

 • عایشه بعد از پیغمبر

  .دانلود کتاب عایشه بعد از پیغمبر،کورت فریشلر ترجمۀ ذبیح الله منصوری

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

 • در جستجوی زمان از دست رفته

  دانلود تمام جلد های در جستجوی زمان از دست رفته /مارسل پروست/ ترجمه مهدی سحابی

 • تاریخ طبری

  دانلود تاریخ طبری یا تاریخ الرسل و الملوک تالیف محمدبن جریر طبری ترجمۀ ابوالقاسم پاینده

 • از سیدضیاء تا بختیار

  دانلود از سیدضیاء تا بختیار نویسنده:مسعود بهنود

 • میراث انقلابی چه گوارا

  دانلود میراث انقلابی چه گوارا /اولیویه بزانسن، میشل لووی ترجمۀ نیکو پورورزان

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

سه پنج در شبکه های اجتماعی