حرکت در سطح

 • من را فرانسوی ببوس

  روايتی است از زير گلو تا پشت گردن که آيه هايش به خط نستعليق آمده اند. رنگ پريده از خواب های غمگين. شصت و يک سوره از تورات تنی. بخش شعرها به عنوان "من را فرانسوی ببوس" عاشقانه هايى ست همراه با واکنش های سياسی و اجتماعی. شعرها سايه هايی هستند، افتاده روی قبرها با تابوت های آماده، رو به درخت های خشک شده ، رو به آدم های خشک شده ، رو به آهن های به کار رفته در تن. بغلشان رفت به آغوش، بغلشان کنيد. بغلشان کنيد.

  • این برنامه شعر خوانی هوشنگ چالنگی POEM

   و گزارش این علف بی رنگ به همراه تو این گونه ست اگر این شب ست اگر این نسیم به همراه تو نواده ی خوابالود هم سیاهی ی تنها خود تویی بهین شب تنها که خود می سازی و آبها که در پای تو می خسبند رنگ می گیرد. .

  • گفتگوی رادیویی با رضا قاسمی

   غلطید به پهلوی راست. مدتی همینطور بی‌حرکت ماند؛ خیره به نور ملایمی که از پنجره رو به کوچه می‌آمد. دستش را از زیر لحاف بیرون آورد و چراغ را خاموش کرد. شانه‌هایش زیر لحاف تکان‌تکان می‌خورد

  • عدوی تو نیستم من، انکار توام

   ناما جعفری، شاعر ایرانی، در مجموعه‌ای با عنوان «تجمع در سلول انفرادی» کوشیده است تجربۀ پرورده و بالیده شدن اندیشه و عاطفۀ شاعران ایرانی را در برخورد به فرایافت پیکار مدنی نمایش دهد.

  • من یک ادوارد دست قیچی هستم ای تیم برتون لعنتی

   آدم به دوستی این موجودات عجیب، اما معصوم و صادق بیشتر می‌تواند اعتماد کند تا کسانی که پشت علاقه‌شان یک دنیا خودخواهی، منفعت‌طلبی و ریاکاری نهفته است. من ترجیح می‌دهم در آن قلعه گوتیک با ادوارد دست قیچی زندگی کنم، از رولت‌های گوشت سویینی تاد بخورم

  • چشمان کاملاً باز استنلی کوبریک

   هفت سال بعد، «کوبریک» فیلم تحسین‌برانگیز «غلاف تمام فلزی» را درباره جنگ ویتنام به‌تصویر کشید. آخرین فیلم این نابغه سینما در سال ۱۹۹۹ و با فاصله ۱۲ سال بعد از فیلم قبلی ساخته شد؛ «چشمان کاملا بسته» با بازی «تام کروز» و «نیکول کیدمن» که از جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه شد.

۱۳۹۳ تیر ۲۰, جمعه

جورج کلونی حاضر نشده است عذرخواهی روزنامه دیلی میل را در خصوص انتشار گزارشی مبنی بر مخالفت مادر نامزدش با ازدواجشان بپذیرد.

جورج کلونی حاضر نشده است عذرخواهی روزنامه دیلی میل را در خصوص انتشار گزارشی مبنی بر مخالفت مادر نامزدش با ازدواجشان بپذیرد.جورج کلونی در یادداشتی که در روزنامه یواس ای تودی منتشر شده، نوشته است: "دیلی میل می دانست که این گزارش غلط است و با این حال چاپش کرد."


جورج کلونی حاضر نشده است عذرخواهی روزنامه دیلی میل را در خصوص انتشار گزارشی مبنی بر
مخالفت مادر نامزدش با ازدواجشان بپذیرد.جورج کلونی در یادداشتی که در روزنامه یواس ای تودی منتشر شده،
 نوشته است:"دیلی میل می دانست که این گزارش غلط است و با این حال چاپش کرد.
"او نوشته است: "این روزنامه بدترین نوع روزنامه زرد است.
روزنامه ای که به زیان خوانندگانش از خودش واقعیت‌بافی می کند."


He put thought into it: The 52-year-old actor helped design the ring which used an ethically mined diamond
جورج کلونی می گوید مادر امل عمل الدین به هیچ وجه مخالف ازدواجشان نیست

این گزارش نخستین بار روز دوشنبه در وبسایت دیلی میل منتشر شد ولی پس از مدتی در پی انتشار اعتراض جورج کلونی حذف شد.
در این گزارش ادعا شده بود که مادر امل علم الدین، نامزد جورج کلونی، به دلایل مذهبی با ازدواج دخترش با جورج کلونی مخالف است. به نوشته این روزنامه باریا، مادر علم الدین دلش می خواسته که دخترش با یکی از معتقدان به فرقه دروز ازدواج کند.
فرقه دروز با حدود ۷۰۰ هزار نفر پیرو، عمدتا در لبنان، سوریه، اسرائیل و اردن رواج دارد. دروز مبتنی بر دین اسلام است ولی از ادیان دیگر هم عناصری را در خود جای داده است.
The ring: Clooney presented Alamuddin with a seven-carat diamond engagement ring on April 22, according to People; a photo of the rock was revealed on their May 12 coverدر گزارش دیلی میل ادعا شده بود که برخی از دوستان نزدیک خانوادگی امل علم الدین به این روزنامه گفته اند که باریا علم الدین "به نصف بیروت گفته است که دخترش می توانسته ازدواج بهتری کند."
دیلی میل بابت "هرگونه ناراحتی پیش آمده" به دلیل انتشار این گزارش پوزش خواسته بود.
آقای کلونی در یادداشتی که دیروز،‌ دهم ژوئیه، در واکنش به این گزارش نوشت، تکذیب کرد که مادر نامزدش پیرو این فرقه است و گفت که او به هیچ وجه مخالف این ازدواج نیست.
او دیلی میل را به مسئولیت ناپذیری متهم کرد و نوشت که در این روزگار، "سوء‌استفاده از اختلافات مذهبی" مصداق مسئولیت ناپذیری است.
جورج کلونی در یادداشت امروز خود،‌ بابت عذرخواهی دیلی میل تشکر کرده و اضافه کرده است: "اما من هیچ وقت آن را نخواهم پذیرفت."
ارسال یک نظر

پادکست سه پنج

Google+ Followers

ضد سانسور

 • تمام کتاب های سلمان رشدی به فارسی

  آیات شیطانی. بچه های نیمه شب. شرم. هارون و دریای قصه ها.سلمان رشدی و حقیقت در ادبیات

 • عایشه بعد از پیغمبر

  .دانلود کتاب عایشه بعد از پیغمبر،کورت فریشلر ترجمۀ ذبیح الله منصوری

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

 • در جستجوی زمان از دست رفته

  دانلود تمام جلد های در جستجوی زمان از دست رفته /مارسل پروست/ ترجمه مهدی سحابی

 • تاریخ طبری

  دانلود تاریخ طبری یا تاریخ الرسل و الملوک تالیف محمدبن جریر طبری ترجمۀ ابوالقاسم پاینده

 • از سیدضیاء تا بختیار

  دانلود از سیدضیاء تا بختیار نویسنده:مسعود بهنود

 • میراث انقلابی چه گوارا

  دانلود میراث انقلابی چه گوارا /اولیویه بزانسن، میشل لووی ترجمۀ نیکو پورورزان

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

سه پنج در شبکه های اجتماعی