حرکت در سطح

 • من را فرانسوی ببوس

  روايتی است از زير گلو تا پشت گردن که آيه هايش به خط نستعليق آمده اند. رنگ پريده از خواب های غمگين. شصت و يک سوره از تورات تنی. بخش شعرها به عنوان "من را فرانسوی ببوس" عاشقانه هايى ست همراه با واکنش های سياسی و اجتماعی. شعرها سايه هايی هستند، افتاده روی قبرها با تابوت های آماده، رو به درخت های خشک شده ، رو به آدم های خشک شده ، رو به آهن های به کار رفته در تن. بغلشان رفت به آغوش، بغلشان کنيد. بغلشان کنيد.

  • این برنامه شعر خوانی هوشنگ چالنگی POEM

   و گزارش این علف بی رنگ به همراه تو این گونه ست اگر این شب ست اگر این نسیم به همراه تو نواده ی خوابالود هم سیاهی ی تنها خود تویی بهین شب تنها که خود می سازی و آبها که در پای تو می خسبند رنگ می گیرد. .

  • گفتگوی رادیویی با رضا قاسمی

   غلطید به پهلوی راست. مدتی همینطور بی‌حرکت ماند؛ خیره به نور ملایمی که از پنجره رو به کوچه می‌آمد. دستش را از زیر لحاف بیرون آورد و چراغ را خاموش کرد. شانه‌هایش زیر لحاف تکان‌تکان می‌خورد

  • عدوی تو نیستم من، انکار توام

   ناما جعفری، شاعر ایرانی، در مجموعه‌ای با عنوان «تجمع در سلول انفرادی» کوشیده است تجربۀ پرورده و بالیده شدن اندیشه و عاطفۀ شاعران ایرانی را در برخورد به فرایافت پیکار مدنی نمایش دهد.

  • من یک ادوارد دست قیچی هستم ای تیم برتون لعنتی

   آدم به دوستی این موجودات عجیب، اما معصوم و صادق بیشتر می‌تواند اعتماد کند تا کسانی که پشت علاقه‌شان یک دنیا خودخواهی، منفعت‌طلبی و ریاکاری نهفته است. من ترجیح می‌دهم در آن قلعه گوتیک با ادوارد دست قیچی زندگی کنم، از رولت‌های گوشت سویینی تاد بخورم

  • چشمان کاملاً باز استنلی کوبریک

   هفت سال بعد، «کوبریک» فیلم تحسین‌برانگیز «غلاف تمام فلزی» را درباره جنگ ویتنام به‌تصویر کشید. آخرین فیلم این نابغه سینما در سال ۱۹۹۹ و با فاصله ۱۲ سال بعد از فیلم قبلی ساخته شد؛ «چشمان کاملا بسته» با بازی «تام کروز» و «نیکول کیدمن» که از جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه شد.

۱۳۹۳ فروردین ۳۱, یکشنبه

گزارش تکان‌دهنده‌ی "اشپیگل" از جزیره‌ی سیبو،بهشت سایبرسکس با کودکان زیر ۱۸ سال در جهان

گزارش تکان‌دهنده‌ی "اشپیگل" از جزیره‌ی سیبو در فیلیپین که به بهشت سایبرسکس با کودکان زیر ۱۸ سال در جهان تبدیل شده است.گزارش تکان‌دهنده‌ی "اشپیگل" از جزیره‌ی سیبو در فیلیپین که به بهشت سایبرسکس با کودکان زیر ۱۸ سال در جهان تبدیل شده است. فقر دامن‌گیر و امکان راحت پول درآوردن با یک لپ‌تاپ و وبکم باعث شده بسیاری از والدین بچه‌هایشان را لخت کنند، جلوی وبکم بفرستند تا برای مردان اغلب سفیدپوست و مسن لخت شوند، با اندام جنسی خود بازی کنند و برقصند. بچه‌هایی که گاه سه ساله‌اند و اغلب بین ۷ تا ۱۷ سال سن دارند. هر لحظه ۷۵۰ هزار نفر از سراسر دنیا خریدار و تماشاچی سایبر سکس کودکان در فیلیپین‌اند. نتیجه بررسی یک گروه روان‌شناس زن روی بچه‌ها نشان داده که تقریبا همه آن‌ها افسرده‌ و بسیار کم‌حرف‌اند، مشکل خواب دارند و خجالتی‌اند و دیگر تفاوت عشق واقعی و ابراز عشق دروغین مردان مشتری در وبکم را نمی توانند تمیز دهند. گزارش می‌گوید در هر خانه‌ فقیر در این منطقه دستکم یک بچه است که جلوی وبکم فرستاده می‌شود و والدین فکر می‌کنند این راه بهتری است و عمل جنسی و تجاوز صورت نمی‌گیرد. قوانین ناکارآمد فیلیپین و نبود امکان کنترل دقیق و درست اینترنت در این کشور هم وضع را بحرانی‌تر کرده است.

Angeles Gairanod, the deputy mayor of Cordova, is doing as much as she can to...
Globally, it is estimated that some 750,000 people around the world subscribe...
Here, girls can be seen praying for absolution of their sins in a safe house...
Poverty in Cordova is so bad that it leads to a situation in which many young...
ارسال یک نظر

پادکست سه پنج

Google+ Followers

ضد سانسور

 • تمام کتاب های سلمان رشدی به فارسی

  آیات شیطانی. بچه های نیمه شب. شرم. هارون و دریای قصه ها.سلمان رشدی و حقیقت در ادبیات

 • عایشه بعد از پیغمبر

  .دانلود کتاب عایشه بعد از پیغمبر،کورت فریشلر ترجمۀ ذبیح الله منصوری

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

 • در جستجوی زمان از دست رفته

  دانلود تمام جلد های در جستجوی زمان از دست رفته /مارسل پروست/ ترجمه مهدی سحابی

 • تاریخ طبری

  دانلود تاریخ طبری یا تاریخ الرسل و الملوک تالیف محمدبن جریر طبری ترجمۀ ابوالقاسم پاینده

 • از سیدضیاء تا بختیار

  دانلود از سیدضیاء تا بختیار نویسنده:مسعود بهنود

 • میراث انقلابی چه گوارا

  دانلود میراث انقلابی چه گوارا /اولیویه بزانسن، میشل لووی ترجمۀ نیکو پورورزان

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

سه پنج در شبکه های اجتماعی