حرکت در سطح

 • من را فرانسوی ببوس

  روايتی است از زير گلو تا پشت گردن که آيه هايش به خط نستعليق آمده اند. رنگ پريده از خواب های غمگين. شصت و يک سوره از تورات تنی. بخش شعرها به عنوان "من را فرانسوی ببوس" عاشقانه هايى ست همراه با واکنش های سياسی و اجتماعی. شعرها سايه هايی هستند، افتاده روی قبرها با تابوت های آماده، رو به درخت های خشک شده ، رو به آدم های خشک شده ، رو به آهن های به کار رفته در تن. بغلشان رفت به آغوش، بغلشان کنيد. بغلشان کنيد.

  • این برنامه شعر خوانی هوشنگ چالنگی POEM

   و گزارش این علف بی رنگ به همراه تو این گونه ست اگر این شب ست اگر این نسیم به همراه تو نواده ی خوابالود هم سیاهی ی تنها خود تویی بهین شب تنها که خود می سازی و آبها که در پای تو می خسبند رنگ می گیرد. .

  • گفتگوی رادیویی با رضا قاسمی

   غلطید به پهلوی راست. مدتی همینطور بی‌حرکت ماند؛ خیره به نور ملایمی که از پنجره رو به کوچه می‌آمد. دستش را از زیر لحاف بیرون آورد و چراغ را خاموش کرد. شانه‌هایش زیر لحاف تکان‌تکان می‌خورد

  • عدوی تو نیستم من، انکار توام

   ناما جعفری، شاعر ایرانی، در مجموعه‌ای با عنوان «تجمع در سلول انفرادی» کوشیده است تجربۀ پرورده و بالیده شدن اندیشه و عاطفۀ شاعران ایرانی را در برخورد به فرایافت پیکار مدنی نمایش دهد.

  • من یک ادوارد دست قیچی هستم ای تیم برتون لعنتی

   آدم به دوستی این موجودات عجیب، اما معصوم و صادق بیشتر می‌تواند اعتماد کند تا کسانی که پشت علاقه‌شان یک دنیا خودخواهی، منفعت‌طلبی و ریاکاری نهفته است. من ترجیح می‌دهم در آن قلعه گوتیک با ادوارد دست قیچی زندگی کنم، از رولت‌های گوشت سویینی تاد بخورم

  • چشمان کاملاً باز استنلی کوبریک

   هفت سال بعد، «کوبریک» فیلم تحسین‌برانگیز «غلاف تمام فلزی» را درباره جنگ ویتنام به‌تصویر کشید. آخرین فیلم این نابغه سینما در سال ۱۹۹۹ و با فاصله ۱۲ سال بعد از فیلم قبلی ساخته شد؛ «چشمان کاملا بسته» با بازی «تام کروز» و «نیکول کیدمن» که از جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه شد.

۱۳۹۲ اسفند ۲۴, شنبه

زنی که می‌خواهد یک «باربی بی‌مغز سکسی» باشد

Blondie-Bennett-Barbie-doll-4
زنی که زندگی خود را وقف تبدیل شدن به باربی کرده، این وسواس را به مرحله جدیدی رسانده است. او در حال گذراندن مراحل هیپنوتراپی برای «بی‌مغز کردن» خود است.


“بلاندی بنت” ۳۸ ساله اهل ایالت کالیفورنیا هفته‌ای یک جلسه به هیپنوتراپی می‌رود تا کم‌هوش‌تر و کم‌حواس‌تر شود.
او که سابقا مدل بوده، اسم خود را یک سال و نیم پیش به بلاندی تغییر داد و تا کنون ۲۵۰۰۰ پوند برای ۵ عمل جراحی سینه خرج کرده که این عمل‌ها، سینه‌های او را به سایز ۳۲JJ رسانده است.
با وجود این هزینه، بلاندی در حال حاضر بی‌کار است و از طریق کمک‌های مالی آنلاین افرادی که عکس‌های سکس او را در لباس باربی می‌خرند زندگی خود را می‌گذراند.
او که به طور مداوم با اسپری خود را برنزه، لب‌های خود را پروتز، و پوستش را بوتاکس می‌کند، برای این‌که تبدیل خود به یک «عروسک پلاستیکی» را کامل کند از عمد تلاش می‌کند تا “خنگ‌تر” شود.
بلاندی می‌گوید: «وقتی از من می‌پرسند چرا می‌خواهم باربی باشم پیش خودم فکر می‌کنم که آیا کسی هم وجود دارد که باربی شدن را دوست نداشته باشد؟ باربی بهترین زندگی را دارد. تنها کار او خرید و زیباتر کردن خودش است. او نگران هیچ چیز نیست.»
وی اضافه می‌کند: «تا کنون ۲۰ جلسه هیپنوتراپی داشته‌ام و بیش‌تر اوقات گیج و سردرگم هستم. به تازگی قرار بود به استقبال دوستی در فرودگاه بروم، اما وقتی رسیدم نمی‌دانستم دارم به فرودگاه می‌روم یا از آن برمی‌گردم. یک بار دیگر هم در مسیر رفتن به خانه مادرم گم شدم. خانه‌ای که در آن بزرگ شده‌ام.»
علاقه این زن به باربی از کودکی آغاز شد و در دبیرستان با پوشیدن لباس و آرایش شبیه باربی ادامه پیدا کرد. وقتی ۱۸ ساله شد در فروشگاه‌ها استخدام شد تا نقش باربی را بازی کند.
او می‌گوید: «می‌خواهم مردم من را به شکل عروسک پلاستیکی برای سکس ببینند و بی‌مغز شدن بخش مهمی از آن است.»
Blondie-Bennett-Barbie-doll-4
ارسال یک نظر

پادکست سه پنج

Google+ Followers

ضد سانسور

 • تمام کتاب های سلمان رشدی به فارسی

  آیات شیطانی. بچه های نیمه شب. شرم. هارون و دریای قصه ها.سلمان رشدی و حقیقت در ادبیات

 • عایشه بعد از پیغمبر

  .دانلود کتاب عایشه بعد از پیغمبر،کورت فریشلر ترجمۀ ذبیح الله منصوری

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

 • در جستجوی زمان از دست رفته

  دانلود تمام جلد های در جستجوی زمان از دست رفته /مارسل پروست/ ترجمه مهدی سحابی

 • تاریخ طبری

  دانلود تاریخ طبری یا تاریخ الرسل و الملوک تالیف محمدبن جریر طبری ترجمۀ ابوالقاسم پاینده

 • از سیدضیاء تا بختیار

  دانلود از سیدضیاء تا بختیار نویسنده:مسعود بهنود

 • میراث انقلابی چه گوارا

  دانلود میراث انقلابی چه گوارا /اولیویه بزانسن، میشل لووی ترجمۀ نیکو پورورزان

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

سه پنج در شبکه های اجتماعی