حرکت در سطح

 • من را فرانسوی ببوس

  روايتی است از زير گلو تا پشت گردن که آيه هايش به خط نستعليق آمده اند. رنگ پريده از خواب های غمگين. شصت و يک سوره از تورات تنی. بخش شعرها به عنوان "من را فرانسوی ببوس" عاشقانه هايى ست همراه با واکنش های سياسی و اجتماعی. شعرها سايه هايی هستند، افتاده روی قبرها با تابوت های آماده، رو به درخت های خشک شده ، رو به آدم های خشک شده ، رو به آهن های به کار رفته در تن. بغلشان رفت به آغوش، بغلشان کنيد. بغلشان کنيد.

  • این برنامه شعر خوانی هوشنگ چالنگی POEM

   و گزارش این علف بی رنگ به همراه تو این گونه ست اگر این شب ست اگر این نسیم به همراه تو نواده ی خوابالود هم سیاهی ی تنها خود تویی بهین شب تنها که خود می سازی و آبها که در پای تو می خسبند رنگ می گیرد. .

  • گفتگوی رادیویی با رضا قاسمی

   غلطید به پهلوی راست. مدتی همینطور بی‌حرکت ماند؛ خیره به نور ملایمی که از پنجره رو به کوچه می‌آمد. دستش را از زیر لحاف بیرون آورد و چراغ را خاموش کرد. شانه‌هایش زیر لحاف تکان‌تکان می‌خورد

  • عدوی تو نیستم من، انکار توام

   ناما جعفری، شاعر ایرانی، در مجموعه‌ای با عنوان «تجمع در سلول انفرادی» کوشیده است تجربۀ پرورده و بالیده شدن اندیشه و عاطفۀ شاعران ایرانی را در برخورد به فرایافت پیکار مدنی نمایش دهد.

  • من یک ادوارد دست قیچی هستم ای تیم برتون لعنتی

   آدم به دوستی این موجودات عجیب، اما معصوم و صادق بیشتر می‌تواند اعتماد کند تا کسانی که پشت علاقه‌شان یک دنیا خودخواهی، منفعت‌طلبی و ریاکاری نهفته است. من ترجیح می‌دهم در آن قلعه گوتیک با ادوارد دست قیچی زندگی کنم، از رولت‌های گوشت سویینی تاد بخورم

  • چشمان کاملاً باز استنلی کوبریک

   هفت سال بعد، «کوبریک» فیلم تحسین‌برانگیز «غلاف تمام فلزی» را درباره جنگ ویتنام به‌تصویر کشید. آخرین فیلم این نابغه سینما در سال ۱۹۹۹ و با فاصله ۱۲ سال بعد از فیلم قبلی ساخته شد؛ «چشمان کاملا بسته» با بازی «تام کروز» و «نیکول کیدمن» که از جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه شد.

۱۳۹۴ مهر ۱۹, یکشنبه

توصیه به دیدن فیلم سکسی و پورن هنرپیشه مصری را به دردسر انداخت

اظهارات یک هنرپیشه و مجری زن مصری که گفته دیدن پورن می‌تواند به مردان مجرد کمک کند، با انتقاد شدید و واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است.خانم انتصار، ۴۴ ساله، که مجری یک برنامه گفت‌وگوی تلویزیونی است چند روز پیش در این برنامه گفت: "مردانی که از افتادن به گناه (به خاطر انجام عمل جنسی) می‌ترسند، می‌توانند با دیدن فیلم‌های سکسی و پورن خود را آرام کنند... این فیلم‌ها برای مردان مفید است، به خصوص کسانی که تجربه سکس قبل از ازدواج را ندارند."در تلگرام به کانال سه پنج بپیوندید تا از تازه‌ترین مطالب آن باخبر شوید:
در صورت تمايل به پيوستن به كانال تلگرام اين صفحه، لينك زير را روى گوشى موبايل خود باز كنيد و پس از باز شدن آن، در پايين صفحه روى Join+ كليك كنيد


اظهارات یک هنرپیشه و مجری زن مصری که گفته دیدن پورن می‌تواند به مردان مجرد کمک کند، با انتقاد شدید و واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است.
خانم انتصار، ۴۴ ساله، که مجری یک برنامه گفت‌وگوی تلویزیونی است چند روز پیش در این برنامه گفت: "مردانی که از افتادن به گناه (به خاطر انجام عمل جنسی) می‌ترسند، می‌توانند با دیدن فیلم‌های پورن خود را آرام کنند... این فیلم‌ها برای مردان مفید است، به خصوص کسانی که تجربه سکس قبل از ازدواج را ندارند."
او در این برنامه تلویزیونی‌ اذعان کرد که فیلم سکسی و پورن تماشا می‌کند و با درخواست‌ها برای مسدود کردن سایت‌های یا کانال‌های تلویزیونی سکسی مخالفت کرد.


اظهارات خانم انتصار موجی از انتقاد را به دنبال داشت. یک گروه هوادار دولت در مصر علیه او به دادستانی شکایت کرده و این هنرپیشه مسلمان را به "فسق و فجور" متهم کرده است.
اظهار نظر عمومی درباره مسائل جنسی در مصر، موضوعی جنجالی و خلاف عرف محسوب می‌شود.
سخنان خانم انتصار در حالی مطرح شده که در سال‌های اخیر جرایم جنسی در مصر افزایش یافته و دولت در واکنش به این موضوع مجازات مزاحمت جنسی را تشدید کرده است.
سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۳ گزارشی منتشر کرد که می‌گفت ۹۹.۳ درصد از زنان مصری به نوعی مزاحمت و آزار جنسی را تجربه کرده‌اند.

.............
در تلگرام به کانال سه پنج بپیوندید تا از تازه‌ترین مطالب آن باخبر شوید:
در صورت تمايل به پيوستن به كانال تلگرام اين صفحه، لينك زير را روى گوشى موبايل خود باز كنيد و پس از باز شدن آن، در پايين صفحه روى Join+ كليك كنيد
ارسال یک نظر

پادکست سه پنج

Google+ Followers

ضد سانسور

 • تمام کتاب های سلمان رشدی به فارسی

  آیات شیطانی. بچه های نیمه شب. شرم. هارون و دریای قصه ها.سلمان رشدی و حقیقت در ادبیات

 • عایشه بعد از پیغمبر

  .دانلود کتاب عایشه بعد از پیغمبر،کورت فریشلر ترجمۀ ذبیح الله منصوری

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

 • در جستجوی زمان از دست رفته

  دانلود تمام جلد های در جستجوی زمان از دست رفته /مارسل پروست/ ترجمه مهدی سحابی

 • تاریخ طبری

  دانلود تاریخ طبری یا تاریخ الرسل و الملوک تالیف محمدبن جریر طبری ترجمۀ ابوالقاسم پاینده

 • از سیدضیاء تا بختیار

  دانلود از سیدضیاء تا بختیار نویسنده:مسعود بهنود

 • میراث انقلابی چه گوارا

  دانلود میراث انقلابی چه گوارا /اولیویه بزانسن، میشل لووی ترجمۀ نیکو پورورزان

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

سه پنج در شبکه های اجتماعی