حرکت در سطح

 • من را فرانسوی ببوس

  روايتی است از زير گلو تا پشت گردن که آيه هايش به خط نستعليق آمده اند. رنگ پريده از خواب های غمگين. شصت و يک سوره از تورات تنی. بخش شعرها به عنوان "من را فرانسوی ببوس" عاشقانه هايى ست همراه با واکنش های سياسی و اجتماعی. شعرها سايه هايی هستند، افتاده روی قبرها با تابوت های آماده، رو به درخت های خشک شده ، رو به آدم های خشک شده ، رو به آهن های به کار رفته در تن. بغلشان رفت به آغوش، بغلشان کنيد. بغلشان کنيد.

  • این برنامه شعر خوانی هوشنگ چالنگی POEM

   و گزارش این علف بی رنگ به همراه تو این گونه ست اگر این شب ست اگر این نسیم به همراه تو نواده ی خوابالود هم سیاهی ی تنها خود تویی بهین شب تنها که خود می سازی و آبها که در پای تو می خسبند رنگ می گیرد. .

  • گفتگوی رادیویی با رضا قاسمی

   غلطید به پهلوی راست. مدتی همینطور بی‌حرکت ماند؛ خیره به نور ملایمی که از پنجره رو به کوچه می‌آمد. دستش را از زیر لحاف بیرون آورد و چراغ را خاموش کرد. شانه‌هایش زیر لحاف تکان‌تکان می‌خورد

  • عدوی تو نیستم من، انکار توام

   ناما جعفری، شاعر ایرانی، در مجموعه‌ای با عنوان «تجمع در سلول انفرادی» کوشیده است تجربۀ پرورده و بالیده شدن اندیشه و عاطفۀ شاعران ایرانی را در برخورد به فرایافت پیکار مدنی نمایش دهد.

  • من یک ادوارد دست قیچی هستم ای تیم برتون لعنتی

   آدم به دوستی این موجودات عجیب، اما معصوم و صادق بیشتر می‌تواند اعتماد کند تا کسانی که پشت علاقه‌شان یک دنیا خودخواهی، منفعت‌طلبی و ریاکاری نهفته است. من ترجیح می‌دهم در آن قلعه گوتیک با ادوارد دست قیچی زندگی کنم، از رولت‌های گوشت سویینی تاد بخورم

  • چشمان کاملاً باز استنلی کوبریک

   هفت سال بعد، «کوبریک» فیلم تحسین‌برانگیز «غلاف تمام فلزی» را درباره جنگ ویتنام به‌تصویر کشید. آخرین فیلم این نابغه سینما در سال ۱۹۹۹ و با فاصله ۱۲ سال بعد از فیلم قبلی ساخته شد؛ «چشمان کاملا بسته» با بازی «تام کروز» و «نیکول کیدمن» که از جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه شد.

۱۳۹۴ خرداد ۲, شنبه

سکس و سلفی‌گرایی

در کامپیوتر بن‌لادن چندصد گیگ پورنوگرافی وجود داشته و پورن استار مورد علاقه‌اش «لیزا آن» بود. در مورد سایر سران القاعده، داعش، بوکوحرام، الشباب و سایرین هم وضع به همین منوال است.محسن محمودی
در کامپیوتر بن‌لادن چندصد گیگ پورنوگرافی وجود داشته و پورن استار مورد علاقه‌اش «لیزا آن» بود. در مورد سایر سران القاعده، داعش، بوکوحرام، الشباب و سایرین هم وضع به همین منوال است. برمبنای داده‌های پیمایشی و غیرپیمایشی گوگل هم، عمده‌ترین جستجوی کاربران در خاورمیانه، شبه‌قاره و شمال افریقا پورن است. اسطوره‌ها، سمبل‌ها و کنش‌های بنیادگرایان نیز، بیشتر از هرچیز بر سکسوالیته استوار است. آیا می‌توان از انقلاب سکسوالیته سخن گفت؟
آلکساندر میتشرلیش، روانکاو سرشناس آلمانی، می‌گوید: «فروید از سکسوالیته به گونه‌ای سخن می‌گوید که انگار می‌خواهد از یک فاجعه سخن در میان آورد.» از یونگ تا آدلر، تمام روان‌کاونی که به‌دنبال بدیلی برای سکسوالیته، و از آن طریق، نقد فروید بودند، درنهایت با ادبیاتی متفاوت در همین نقطه متوقف می‌شوند. شاید خاورمیانه بتواند بهترین مدعای فروید باشد، جایی که، اگر تنها و تنها یک اصل ثابت و لایتغییر داشته باشد، سرشت غریزی آن است. این‌جا، امور، تابعی از غریزه است و بر مدار آن می‌چرخد. چندان هم نخبه و عامی نمی‌شناسد. 
بنابراین، برای بررسی جریانات و گرایشات سیاسی خاورمیانه، نیاز چندانی به فلسفه‌ورزی و قواعد منطقی اجتماعی-سیاسی وجود ندارد. بنیادگرایی هم معلول همین دقیقه است. فاجعه‌ی حقارت جنسی در حال درنوردیدن خاورمیانه و شمال افریقاست. تمام کنش‌ها و واکنش‌های بنیادگرایان را می‌توان برمبنای حقارت جنسی تبیین کرد: جهاد نکاح، خرید و فروش دختران، ازدواج با دختران کم‌سن‌وسال، سکس گروهی با پسربچه‌ها و موارد فراوان دیگر برای صدق ادعای فروید کافی است. 
درجایی که اسطوره‌ها و نمادها نیز با حقارت سکسوال در پیوند هستد، برسازی بهشتی این‌جهانی به مفری برای حل اضطراب اساسی بدل می‌شود. تحلیل محتوای سخنان و مرام‌نامه‌های سلفیون و بنیادگرایان، چیزی جز آرزوی برسازی بهشتی سکسوال و حاکمیت بر بدن زنانه نیست.


این بازیگر خوشگل و سکسی آمریکایی متولد پنسیلوانیاست.همزمان فعالیت در زمینه
پورنوگرافی رو با تحصیلش در رشته دستاری دندانپزشک دنبال کرد. به خاطر قیافه خوشگل و بدن سکسی که داشت در همین زمینه خیلی موفق بود.. آلان چهل سالشه. در بیست سالگی بدن قشنگ و سکسی ش رو در بازار سکس عرضه کرد و خیلی ها رو شیفته ویژگی های استثنایی خودش کرد.
158 سانتیمتر و 50 کیلو وزنشه. وقتی توی فیلمها در حال سکس دیده میشه کاملا طبیعی و ایده آله و واقعا در اوج لذته. پستونهای بزرگ و خوشفرم و پا های خوبی داره. کمرش باریکه و از هر نظر ویژگی یک ستاره سکسی واقعی رو داره.
شهرتش رو مدیون بازی در فیلم سوپر "چه کسی میخ پیلین رو می کوبه" هست. در این فیلم چند تا از سیاستمدارای آمریکایی دست انداخته میشن. خود لیزای خوشگل ما در نقش سیاستمدار زیبای آمریکایی سارا پیلین بازی می کنه. در این فیلم سربازای روسی سارا پیلین رو می کنن! سارا پیلین و کاندولیزا رایس و کلینتون با هم یک سکس لز دست جمعی دارن که دیدنیه!

هیچ نظری موجود نیست:

پادکست سه پنج

ضد سانسور

 • تمام کتاب های سلمان رشدی به فارسی

  آیات شیطانی. بچه های نیمه شب. شرم. هارون و دریای قصه ها.سلمان رشدی و حقیقت در ادبیات

 • عایشه بعد از پیغمبر

  .دانلود کتاب عایشه بعد از پیغمبر،کورت فریشلر ترجمۀ ذبیح الله منصوری

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

 • در جستجوی زمان از دست رفته

  دانلود تمام جلد های در جستجوی زمان از دست رفته /مارسل پروست/ ترجمه مهدی سحابی

 • تاریخ طبری

  دانلود تاریخ طبری یا تاریخ الرسل و الملوک تالیف محمدبن جریر طبری ترجمۀ ابوالقاسم پاینده

 • از سیدضیاء تا بختیار

  دانلود از سیدضیاء تا بختیار نویسنده:مسعود بهنود

 • میراث انقلابی چه گوارا

  دانلود میراث انقلابی چه گوارا /اولیویه بزانسن، میشل لووی ترجمۀ نیکو پورورزان

 • فیلم کشتار شصت و هفت

  در تابستان ۱۳۶۷ و تنها یک ماه پس از پایان جنگ هشت ساله با عراق آیت الله خمینی در نامه محرمانه ای فرمان قتل هزاران زندانی سیاسی را صادر کرد. این حادثه در تاریخ معاصر ایران به کشتار ۶۷ معروف شده است. این مستند نگاهی است به این جنایت هولناک.

سه پنج در شبکه های اجتماعی